Speciální oddílová schůzkaKaždému členu oddílu Oičego došla SMS od Lenošky, že je v pátek v 5 hodin odpoledne speciální schůzka ! V domluvené hodině a na domluveném místě ( stará klubovna) jsme se sešli v hojném počtu. Lenoška se nás hned ujala a zavázala nám všem oči.Seřadili sme se do řady a šly. V půli cesty začalo pršet a nakonec i pořádně lejt.
 My jsme se , ale nevzdali a po projití alespoň pěti kalužin a napálení do pár značek jsme se dostali na místo určené. Chvíli jsme čekaly, a pak sme se ocitli v klubovně ( v sokolovně).Oči jsme měli pořád zavázané. Lenoška řekla pár úvodních slov a my si rozvázali šátky. Uviděli jsme stůl s jídlem. A ani nemusím říkat co se potom dělo. Sedli jsme za stůl a slušně řečeno jedli. Zhruba za 15 minut zbyl na stole jen salát. Potom si Jura vybral 4 dobrovolníky. Hráli jsme super hru s vajíčky. ( ruská ruleta). Byla u toho strašná sranda. Po super hře sme uklidili rozbitá vajíčka a začali jsme demonstrovat za ,, nechte prdět mravence v lese“ . Po dvou hrách Jura pískl nástup. Zakončili jsme střediskovým pokřikem.
TaTarka rozdala papírky s dopisem a Mandarinka papírky na vyplnění. Rozloučili jsme se a popřáli dobrou noc. Protože , jsme měli papírky rozbalit až doma udělala jsem to i já .
Na papírku byl vzkaz. Druhé překvapení dne - www.oicego.webnode.cz

Šmudla